13 березня свій день народження святкує Дмитро Прима, начальник МФК «Діназ». Він чимало років своєї футбольної кар’єри присвятий нашій команді у якості гравця, а після її завершення беззмінно працює в тренерському та адміністративному корпусі клубу. Саме від нього багато в чому залежить належне функціонування робочого процесу в клубі, адже Дмитро – Професіонал з великої букви, котрий може швидко й опереативно розв’язати будь-яку проблему.

«ЕПІЦЕНТР» (Кам’янець-Подільський) – «ДІНАЗ» (Вишгород) – 1:1

Голи: Ляшенко (42) – Кіріченко (9).

6 березня 2024 року. Київ. Стадіон КНУБА.

Товариський матч.

В середу «Діназ» відправився в столицю на стадіон КНУБА, де зіграв з «Епіцентром». Черговий товариський матч завершився внічию 1:1. Втретє поспіль для підопічних Олександра Головко.

03/03/2024 - 19:41

На цей раз вишгородцям протистояв клуб УПЛ

«КОЛОС» (Ковалівка) – «ДІНАЗ» (Вишгород) – 1:1

3 березня 2024 року. Ковалівка. Стадіон «Колос».

В неділю, 3 березня, вишгородський «Діназ» відправився з Ковалівку, де зустрівся з основою місцевого «Колосу». Правда, напередодні ковалівці зіграли матч чемпіонату з «Рухом», тому проти команди Олександра Головко вийшли ті, хто не потрапив в заявку або ж ті, хто відновлюється після травм.

03/02/2024 - 08:13

Вишгородці провели черговий контрольний матч

Продовжуючи підготовку до сезону, «Діназ» відправився на Осокорки, де на новому штучному газоні зустрівся з «Лівим берегом». Матч завершився результативною нічиєю – 1:1.

В першому таймі господарі зуміли скористатися помилкою діназівської оборони й відкрити рахунок. По перерві підопічні Олександра Головко завдяки точному удару гравця, котрий перебуває на перегляді, встановили рівновагу. Всі інші спроби гравців переправити м’яч в сітку хоча б одних воріт так і не призвели до успіху.

03/01/2024 - 10:50

Вишгородці отримали серйозне поповнення.

Цієї зими вишгородський «Діназ» несподівано для багатьох розгорнув бурхливу трансферну діяльність. Ще на початку зимових зборів керівництвом клубу було укладено контракти з нападником Михайлом Сергійчуком та півзахисником Русланом Паламарем. Далі був молодий вихованець клубної футбольної академії Михайло Латута. Тепер настала черга ще кількох кваліфікованих виконавців, котрих ми представимо.

03/01/2024 - 09:55

У команді Головко з’являються юні таланти.

Навесні у складі вишгородського «Діназу» виступатиме шістнадцятирічний вихованець власної футбольної академії, півзахисник Михайло Латута. На днях було підписано відповідну угоду про це.

02/27/2024 - 18:33

Представник Першої ліги виявився сильнішим над лідером Другої.

На штучному полі тренувальної бази «Колосу», що на Окружній, відбувся контрольний поєдинок, в котрому вишгородський «Діназ» з рахунком 2:1 обіграв ПФК «Звягель». Суперники нашої команди очолюють турнірну таблицю Другої ліги, тому стали чудовим подразником для підопічних Олександра Головка.

02/27/2024 - 11:29

Вишгородці перевірять міць лідера Другої ліги.

27 лютого вишгородський «Діназ» проведе черговий контрольний поєдинок. Суперником підопічних Олександра Головка буде лідер Другої ліги ФК «Звягель» з однойменного містечка (колишній Новоград-Волинський).

На зимову перерву команда Сергія Шищенко (головний тренер звягельців) пішла, перебуваючи на першій сходинці турнірної таблиці. В їх активі 40 очок. Стільки ж у ЮКСА, але за кількістю перемог команда з Житомирщини випереджає команду з Київщини.

02/27/2024 - 11:06

Вишгородці провели черговий контрольний поєдинок.

В неділю, 25 лютого, «Діназ» на стадіоні КНУБА у товариському матчі обіграв київський «Локомотив» з рахунком 2:1.

Доля зустрічі вирішилася в першому таймі. Спочатку команди обмінялися точними виконаннями пенальті (Олексій Сахненко, Руслан Паламар), а незадовго до перерви Михайло Сергійчук забив вирішальний м’яч.

По перерві у командах відбулися суттєві зміни в складах, але «свіжі» гравці не зуміли потішити наставників та нечисленних вболівальників голами.

02/20/2024 - 12:38

Вишгородський клуб посилив креативний хавбек.

Тридцятирічний вихованець одеського футболу, півзахисник Руслан Паламар, відтепер захищатиме кольори «Діназу». Хавбек вже повноцінно відпрацював на перших зборах та зіграв у Меморіалі Макарова за колектив з Вишгороду.

До речі, це вже його друга команда з Київщини. Восени Паламар виступав за «Ниву» з Бузової, де зіграв у 17 поєдинках, забив сім м’ячів (чотири з пенальті). Але після реорганізації залишив цей колектив.