«Діназ-2004» лідирує в зимовій першості

Вівторок, Лютого 6, 2018 - 11:15

У вихідні підопічні Олексія Чернишова здобули принципову перемогу над основним конкурентом.

Наш «Діназ-2004» (тренер Олексій Чернишов) продовжує успішно виступати в зимовій першості столиці. Черговим суперником вишгородців став їх конкурент у боротьбі за чільну позицію в турнірі - друга команда київської «Зірки». Активувавши всі внутрішні резерви, діназівці продемонстрували яскраву і видовищну гру та здобули впевнену перемогу з рахунком 4:0.

Матч із «Зіркою-2» вихованці футбольної академії «Діназу» розпочали активно, але в той же час ретельно турбуючись про захисні порядки в команді. Щільно перекривши всі підступи до власних воріт, наша команда ще в першому таймі вийшла вперед. Чередник чітко виконав штрафний і м’яч від стійки влетів у сітку воріт. По перерві діназівці додали в темпі і закріпили свою перевагу трьома влучними ударами. Спочатку Ніжник з-за меж карного майданчику подвоїв рахунок, невдовзі Меда зльоту замку передачу партнера, а гольову крапку в поєдинку поставив Костина зі штрафного. Цей успіх дозволив нашій команді одноосібно очолити турнірну таблицю.

«По суті суперник у цьому матчі створив лишень один гольовий момент, але надійно зіграв на останньому рубежі наш голкіпер Самойленко, - сказав Олексій Чернишов. – Центральні півзахисник Чередник та Меда перекрили зони свою зону і не дозволили розгулятися супернику, а вже зусиллями всієї команди ми здобули важливу перемогу. В суботу на нас чекає битва з аутсайдером турніру, столичним «Подолом». Якщо ми закріпимося ще краще на першому місці, то збережемо хороші шанси на загальну перемогу в турнірі».