«Діназ» поступився «Соколу»

Неділя, Лютого 11, 2018 - 14:37

Вишгородці провели другий контрольний поєдинок.

В суботу на клубній арені в Лютежі відбувся товариський поєдинок, у котрому доросла команда «Діназу» (тренер Микола Слободянюк) зустрілася з представником елітного дивізіону області - ФК «Сокіл» з Михайлівки-Рубежівки. Поєдинок виявився дуже рясним на забиті голи і приніс впевнену перемогу представникові вищої ліги – 7:2.

Попри рясний снігопад, котрий тривав впродовж двох днів, штучний газон повністю почистили до початку поєдинку і поле стало цілком придатним для проведення гри в цей зимовий час. Наставник діназівців, як і в попередньому контрольному матчі, вирішив задіяти у двох таймах різні склади. Перші 45 хвилин гри аж ніяк не можна занести в актив господарям. Вже на сьомій хвилині вони заробили пенальті у власні ворота, котрий гравець «Сокола» чітко реалізував. В середині першого тайму впродовж трьох хвилин гості забили ще два голи, а потім до перерви відзначилися ще двічі.

Початок другого тайму виявився знову прикрим для вишгородців. Не встигла секундна стрілка завершили перше коло, як м’яч вшосте опинився у воротах господарів. Невдовзі Олексію Чернишову, котрий по перерві діяв на позиції форварда, вдалося провести гол престижу, але тут же помилка голкіпера «Діназу» знову призвела до розриву в шість голів. Утім, лівому півзахиснику Сергію Долженку пощастило здалеку пробити точно в ціль, але забити ще пару голів діназівці не хмогли, хоча можливості для цього вони створили непогані.

«Перший тайм нам не вдався, - констатував Микола Слободянюк. – Допустили занадто багато помилок в обороні, які суперник чітко використовував на свою користь. Та навіть не це засмучує, а те, що хлопці не билися, не викладалися по повній в єдиноборствах. В другому таймі на поле вийшов інший склад і нам вдалося вирівняти гру. Забили два голи і створили ще кілька небезпечних моментів. Звичайно, посипати голову попелом після таких поразок не варто. Треба зробити висновки і вже в бойовому настрої виходити на інші матчі».

Тепер на «Діназ» чекає Меморіал Щанова, котрий стартує в суботу, 17 лютого. В цьому турнірі вишгородці будуть захищати минулорічний титул, який вони здобули у серії післяматчевих пенальті в битві з ФК «Бровари». Склад груп та повний календар турніру стане відомим вже найближчими днями.