Діназівці не знають поразок в чемпіонаті України

Понеділок, Листопада 6, 2017 - 12:08

Два точні удари нокаутували пісківський «Рубін».

В стартовому поєдинку другого кола наш «Діназ» U-15 (тренер Олександр Гончаров) продовжив серію перемог у нинішньому чемпіонаті. В Пісківці були покладені на лопатки вихованці місцевого «Рубіну» - 2:0. Таким чином, діназівці зберегли лідируючу позицію у восьмій групі першої ліги.

У першому таймі глядачі так і не побачили точних ударів в ціль. Суперники виявилися гідні один одного і на м’якому, зеленому газоні розгорнулася позиційна боротьба, в якій жодній з команд не вдавалося домінувати над іншою. По суті стовідсоткових гольових моментів ні «Рубін», ні «Діназ» не створив. Отримавши в перерві цінні вказівки від наставника, гості в другому таймі додали в активності і зарухалися набагато швидше. Це призвело до того, що їм все-таки вдалося схилити шальки терезів на власний бік. Спочатку Кисіль (на фото) з лінії штрафного майданчику відправив м’яч точно в ціль, а потім Малиш другим темпом завершив класну комбінацію партнерів, реалізувавши передачу Пазинича. Господарі до фінального свистка так нічого і не змогли вразити ворота діназівців.

Склад «Діназ» U-15: Кравченко, Загладько, Опанасенко, Добровольский, Воронін, Сириця, Малиш, Мельниченко, Кисіль, Іродовський, Овчарук. Заміни: Косенко, Березинець, Пазинич.

«Це була для нас дуже важлива гра, адже «Рубін» йшов на третьому місці, - говорить Олександр Гончаров. – В першому таймі команді довелося адаптуватися до зеленого газону, бо ми звикли тренуватися на штучному полі. В другому заграли набагато краще і видали хороший відрізок. Забили два красиві голи, які й принесли команді перемогу».