Вишгородці добігли до «срібла»

Понеділок, Листопада 27, 2017 - 10:41

Завершився чемпіонат області серед ветеранів.

У Вишневому відбувся фінальний етап чемпіонату області серед ветеранів, в якому визначився володар головного трофею. У вирішальному поєдинку на штучному полі міського стадіону зустрілися представники Вишгородського та Баришівського районів. Цікавий і напружений поєдинок завершився тріумфом баришівців, котрі перемогли з рахунком 4:2, вишгородці вдруге поспіль задовільнилися «сріблом».

Хоча стартові хвилини матчу склалися для підопічних Миколи Короля досить вдало. Вже на 17-й хвилині матчу завдяки влучним ударам Каймачнікова та Калінкіна номінальні гості вийшли впевнено вперед. У ці хвилини команда повністю домінувала на полі і здавалося, що з часом вишгородці лише розвинуть свій успіх. Та, мабуть, легкий початок вселив у ветеранів надмірну впевненість. В середині тайму через травму змушений був залишити поле Бондаренко і поки на поле готувався вийти Продан команда залишилася в меншості. Цих хвилин баришівцям цілком вистачило аби скористатися кількісною перевагою на свою користь  та скоротити розрив. Ще до перерви їм взагалі вдалося зрівняти рахунок.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Попри кадрові перестановки в складі збірної Вишгородського району вони не підсилили атакуючу міць, натомість в останні п’ятнадцять хвилин поєдинку баришівці ще двічі пробивали оборону суперника. У складі переможців «дублі» оформили Кондратюк та Лазебнов.

А перед «золотим» матчем відбулася битва за «бронзу», в якій зійшлися ветерани Васильківського та Білоцерківського районів. Основний час переможця не визначив (3:3), отож довелося пробивати серію післяматчевих пенальті. Фортуна в ній посміхнулася білоцерківцям – 4:3.

Одразу по завершені фінального поєдинку пройшла церемонія нагородження. Кубок переможцю та медалі всім призерам вручали голова Київської обласної федерації футболу Ярослав Москаленко, перший заступник Олександр Нігруца, виконавчий директор Василь Наливайко, ветерани київського футболу Валерій Душко та Анатолій Нілов. Були також визначені володарі індивідуальних нагород. Кращим гравцем турніру назвали Петра Кондратюка з Баришівського району, а кращим бомбардиром став білоцерківець Андрій Мінзар.