Юні діназівці вийшли в наступний етап Кубка Києва

Вівторок, Вересня 12, 2017 - 10:31

Наші команди здобули стартові перемоги в двох турнірах.

«Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк, Геннадій Каплунов) свій перший офіційний поєдинок нинішнього сезону провів у Кубку Києва проти столичного «Старварду» і влаштувавши справжню гольову феєрію, в якій команди отримали футбольну насолоду. Фінальний свисток зафіксував комфортну перемогу діназівців з рахунком 8:4. Три гравці нашого колективу відзначилися дублями – Сидельников, Кийков та Пенькний, ще по одному голу в активі Вакульчика та Якубчика.

Склад «Діназу-2008»: Биховченко, Панімаш, Пенькний, Кийков, Півень, Коблик, Сурмай, Ткаченко, Іванов, Вакульчик.

«Діназ-2007» (тренер Микола Слободянюк) в рамках чемпіонату області приймав «Світанок-Колос» з Глевахи. Ще в першому таймі вишгородці відкрили рахунок (Остапчук), а по перерві Дворський та Латута забезпечили комфортну перемогу 3:0.

Склад діназівців: Д.Галка, Шульга, Сингаївський, Коваль, Латута, Тарабан, Остапчук, Петреченко, Дворський, А.Галка, Грищенко, Заблоцький, Степура.

Другий склад «Діназу-2004» (тренер Олексій Чернишов) поклав на лопатки ДЮСШ-22 – 3:0. Ще в першому таймі вишгородці відкрили рахунок, а по перерві закріпили власну перемогу. Точними ударами в цьому поєдинку відзначилися Півень, Костюкевич та Ковшун.

Склад діназівців: Кочубей (Напісочний), Довгань (Кріпак), Корж, Сологуб (Навальний), Костюкевич (Ковшун), Купін, Патляк (Блошко), Півень, Прочанкін.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі.