«Діназ» зустрівся з «Макаровим»

Понеділок, Лютого 5, 2018 - 11:01

Вишгородці провели першу контрольну зустріч після зимової перерви.

В суботу в Лютежі відбувся товариський поєдинок, в якому доросла команда «Діназу» (тренер Микола Слободянюк) приймала суперників з ФК «Макарів». Домовленість про цей матч виникла в останній момент, оскільки раніше наставник нашої команди планував провести двосторонню гру аби переглянути готовність підопічних у зимовий період. І маючи в своєму розпорядження понад двадцять виконавців, Микола Слободянюк вирішив у кожному таймі задіяти два різні склади.

Першу половину зустрічі виграли макарівці, котрі в середині тайму зуміли скористатися помилкою оборони «Діназу» і відкрити рахунок. Правда, ще до перерви господарі мали шанс вирівняти ситуацію, але пенальті, котрий заробив досвідчений Олексій Чернишов, не зумів реалізувати ще більш досвідчений Борис Шевелюк. Перший його удар прийняла на себе стійка воріт, а під час добивання наш півзахисник просто не влучив у рамку воріт.

По перерві результативність на полі стала значно вищою, обидві команди забили по два голи, але все ж таки мінімальна перевага ФК «Макарів» (3:2) збереглася до фінального свистка. У складі діназівців цього разу відзначилися Андрій Волошин та Ігор Шевчук. Особливо красивим виявився другий м’яч, котрий Шевчук провів прямим ударом від кутового прапорця, закрутивши «сухий лист» прямісінько в ціль.

«Другий тайм мені сподобався більше, - констатував Микола Слободянюк. – У ньому було більш продуманих комбінацій, голів. Звичайно, далекоглядні висновки поки робити не варто, адже це перший матч у році. Команда тільки-тільки починає набирати тренувальний ритм. Перш за все ми намагалися надати футболістам можливість відчути смак до гри. Далі тренуватимемося у звичному режимі і чекатимемо подальших рішень керівництва клубу щодо участі у зимових турнірах».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі.